background

Kurumsal

hakkımızda

Hakkımızda


Firmamız Ziya Takış tarafından 1937 yılında Samsun'da Ziya Takış Ticarethanesi adı ile kurulmuştur. O yıllarda Samsun Saathane meydanında küçük bir dükkan olarak faaliyetlerine başlayıp kavurma, sucuk, peynir üretimi yapmıştır. İş kollarının ve ticaret hacminin artması ile 1962 yılında Neşat Takış tarafından Ziya ve Neşat Takış Kollektif Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Daha profesyonel iş anlayışı benimsenerek mevcut büyüme ile 1984 yılında Ziya Takışoğulları Gıda AŞ kurulmuş ve 2001 yılında şuanki mevcut yerleşkeye geçilmiştir. 1999 yılında Dursun Takış'ın yönetim kurulu başkanlığına gelmesi ile gelişip büyüyerek ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Hali hazırda Grup Şirketler bünyesinde Takışoğulları Bil. ve İlet. Hiz. Şirketi ile Samsun, Sinop, Amasya, Yozgat, Çorum illerinde Turkcell kurumsal bayiliği yapmaktayız.

Yine Grup Şirketi olarak Takışoğlu Gıda Paz. San. ve Tic. A.Ş ile Amasya bölgesinde gıda distribütörlük hizmeti vermekteyiz.


Misyon
Ziya Takışoğullarının isminin verdiği güven duygusu ile distribütörlüğünü yaptığımız firmaların bölgemizde tanıtımını yapmak, ürünlerin nokta sayısı ve sevkiyat sayısı ile en etkin şekilde sergilenmesini sağlamak.

Vizyon
- Ziya Takışoğulları isminin verdiği güven duygusunu en iyi şekilde hissettirmek,
- Üretici Firma ile nihai tüketici zincirinin en güçlü halkası olmak,
- Bölgemizdeki nokta sayısı dağılımını en üste çıkarmak,
- Çalışan personellerimizin motivasyonunu en üst düzeyde tutup, huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak,
- Distribütörlüğünü yaptığımız markaları bölgemizde en üst seviyeye çıkarmak

Misyon Vizyon

İLETİŞİM

 • Ziya Takışoğulları
  Gıda Oto. San. ve Tic. A.Ş.
 • +90.362 465 5183
 • +90.362 465 5188
 • Anadolu Bulvarı,
  1202. Sokak No.2
  İlkadım / SAMSUN

 • info@ziyatakisogullari.com

Lojistik ihtiyaçlarınız için
bize ulaşabilirsiniz.

Çerez politikasıKişisel verileri koruma kanunu metni (KVKK)