background

Kariyer

İK

İnsan Kaynakları


Ziya Takışoğulları, genç ve dinamik ekibinde sizleri de görmekten mutluluk duyar. Eğer sizde öncü bir firmada kariyer yapmak, ulusal projelerinin geliştirilmesinde yer almak istiyorsanız bu sayfanın sonundaki başvuru formlarından kendinize uygun olanı doldurup bize göndermeniz yeterlidir.

Ziya Takışoğulları çalışanlarının kişisel gelişimine katkı sağlayarak kariyer hedeflerini ileriye taşımakta yol göstericidir.

Ziya Takışoğulları, misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirerek, çalışanların etkin ve verimli olabilmesini ve bu doğrultuda uyumlu bir iş ortamı oluşturulmasını sağlamaktır.

Bu anlayışla Ziya Takışoğulları, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile eğitime, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek çalışanlara sahip olma ilkesini benimsemiştir.

Kişisel Bilgiler
Eğitim Durumu
Ehliyet
Sağlık Durumu
Katıldığı Sertifika, Kurslar, Aktivite
Sırasıyla bugüne kadar çalıştığınız iş deneyimleriniz, süreleri ve göreviniz
İş deneyimlerinizi belirten özgeçmişinizi özetleyiniz
Referanslar
Zorunlu durumlarda ulaşılabilecek birinci derece yakın
Bu iş başvuru formunda vermiş olduğum bilgilerin muhtemel bir hizmet akdine esas teşkil edeceğini; bunların doğru, eksiksiz ve gerçeğe uygun olduğunu, aksi halde hizmet akdimin ihbarsız ve tazminatsız fesh edileceğini, istihdam halinde şirketinizin personel istihdam politikasına uygun çalışmayı kabul ettiğimi ve üç aylık deneme süresine tabi tutulacağımı kabul, teyit ve beyan ederim.

İLETİŞİM

 • Ziya Takışoğulları
  Gıda Oto. San. ve Tic. A.Ş.
 • +90.362 465 5183
 • +90.362 465 5188
 • Anadolu Bulvarı,
  1202. Sokak No.2
  İlkadım / SAMSUN

 • info@ziyatakisogullari.com

Lojistik ihtiyaçlarınız için
bize ulaşabilirsiniz.

Çerez politikasıKişisel verileri koruma kanunu metni (KVKK)